pregadis embelsira dhe ushqime me porosi

Shitet nga: embelsira Ylli Vesa 20 Tet 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit
pregadis te gjitha llojet e embelsirave tespishte bakllava torte per ditelindje me figura te ndryshme per fejesa martesa si dhe ushqime me porosi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim