Apliko per pune

Shitet nga: Ina.agency 25 Shk 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Përkthyes i teksteve
Per te interesuarit te cilet deshirojn te aplikojne per vende te lira pune; me kompanit Amerikane : Fluor, KBR, Exelis,ITT ne vendet si ne : Africa, Afghanistan, Iraq, Kuwait bejm rregullimin e CV-se dhe aplikimin online
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim