Ofrojme Sherbime Profesionale te Perkthimit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LTA L.L.C. 25 Tet 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Përkthyes i teksteve
LTA L.L.C është e vetmja Agjenci Përkthimi në Europën Juglindore me certifikatën e cilësisë ISO9001:2008 dhe EN15038:2006 e cila është e specializuar në shërbimet profesionale të përkthimit për bizneset e ndryshme. Stafi ynë me linguistët e përkthimit dhe interpretimit (përkthyesit) përbëhet nga përkthyes dhe interpretues me eksperiencë, me formim dhe aftësi të forta profesionale në përkthim.
Agjencia jonë ofron shërbime përkthimi për klientët nga: Europa, SHBA, Kanadaja, Azia, Australia, Afrika dhe vende të tjera. Nëse ju duhet përkthim cilësor për një çmim të ulët atëherë keni ardhur në vendin e duhur.

Misioni i LTA L.L.C është të ofrojë shërbime përkthimi nga përkthyes, folës vendas dhe jo-vendas të gjuhës, në kohë dhe me tarifa të arsyeshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim