Përkthime gjermanisht-shqip dhe anasjelltas

Shitet nga: Amer Krasniqi 14 Sht 23:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Përkthyes i teksteve
Përkthime të autorizuara nga përkthyesi gjyqësor. Shpejt dhe me çmime të arsyeshme!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim