Përkthyes Privat

Shitet nga: Durim 02 Pri 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Përkthyes i teksteve
Bëjmë përkthimin e materialeve të ndryshme në gjuhën:

- Angleze,
- Italiane, dhe
- Françeze

Përkthimi i materialeve bëhet në menyrë profesionale dhe me çmime shumë të volitshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim