PERKTHIME TE ÇERTIFIKUARA (ME VULE) SHQIP - ANGL..

Shitet nga: Perkthyesi Dje 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Përkthyes i teksteve
Bëjmë përkthime dokumentesh të ndryshme nga Gjuha
SHQIPE në Gjuhen ANGLEZE dhe anasjelltas.

Të gjitha përkthimet kryhen në mënyrë profesionale nga përkthyesi i liçencuar gjyqësor (me vulë).

Nr. Tel 044 275 667, i njejti është edhe për viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim