Perkthime Gjuhesore

Shitet nga: Perkthime Gjuhesore ne Qendren UNIVERSI Prishtine 13 Mar 02:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Përkthyes i teksteve
* Ofrojmë Mësim për të gjitha përgatitjet :

* Shkollim Fillor të Mesëm dhe Universitar ...
* Punësim * Bashkim Familjar ( VISA ) ...
* Përkthime Gjuhësore : ANGLISHT / TURQISHT / GJERMANISHT / ARABISHT dhe Anasjelltas ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim