Projekte /Perkthime/Viza

Shitet nga: Projekte 08 Pri 08:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Përkthyes i teksteve
-Hartim i projekteve per OJQ, Bujqesore, biznesore dhe sipas nevojes
-Hartim i planeve te biznest
-Perkthime gjyqesore Anglisht/Gjermanisht/ dhe gjuhe tjera
-Sigurim shendetesor per udhetime jashte vendit
-Sigurim te termineve dhe plotesim te dokumenteve per viza (Gjermani, USA, Kanada, Angli, BE)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim