Lastra gati per shtypshkrim, me imazh superior

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Creo Tirane 14 Jan 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Pregatitje të artikujve
Creo Studio Albania ofron pergatitje lastra gati per shtyp, me imazh superior dhe qendrueshmeri te larte gjate shtypit.

Tekniket tane te prepress sigurojne qe lastrat tuaja te pergatiten ne pak ore pasi kemi marre file tuaj digital. Ne mundesojme cilesine me te larte dhe sigurine e riprodhimit te imazheve deri ne detajet me te holla ne %, fale makinerive me te mira CTP sot ne bote.

Pse te zgjidhni CreoStudio?

1. Faqosje e paster dhe e sakte teknikisht, bazuar ne nje ekspertize mbi 20 vjecare ne tregun e shtypshkrimeve.
2. 100% faqosje sipas kerkeses tuaj, me cilesine me te larte te imazheve dhe teksteve.
3. Disponojme nje archive teper te gjere te imazheve dhe grafikave
4. Organizim shume I mire I arshivave dhe dokumentim I cdo projekti
5. Mundesim i vete appleshare-t tuaj apo FTP storage me link direct per print ne laster.
6. Shperndarje ne destinacion brenda dites/24/7
7. Sherbim te personalizuar
8. Cmime teper te favorshme
9. Eleminoni marzhin e gabimit ne shtyp ne vlerat minimale

Mos hezitoni te kontaktoni ne: info@creoalbania.com
www.creoalbania.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim