Bejme termine ne ambasaden Gjermane

Shitet nga: vik 29 Shk 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Pregatitje të artikujve
Bejmë caktmin e termineve ne ambasaden Gjermane
per ata qe nuk kane kohe ose njohuri

Verejtje:
Ne nuk shesim termine mirpo caktojme ne menyren e duhur dhe ne kohen e duhur pra per ata qe nuk kane njohuri me perdorimin e ketij sistemi

049558485
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim