dyr dhe rrethoja te oborrit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: bujar 29 Mar 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Pregatitje të artikujve
ndertojm dyr dhe rrethoja te aborrit per garazha etj..

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim