sherbime faqosje dhe graphic design profesionale

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Creo Tirane 14 Jan 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Pregatitje të artikujve
Ofrojme sherbime profesionale per faqosje dhe grafik design online.
Sherbimet ofrohen edhe ne paketa:
Konceptim-design-parapergatitje per shtyp (file pdf press quality) deri ne shtyp.
Ne ju pergatitim cdo pune qe deshironi, Librin, revisten, logon, karteviziten, broshuren, katalogun etj mjafton te keni imazhet dhe tekstet.
Per cdo informacion shkruani ne: info@creoalbania.com
www.creoalbania.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim