BËJMË PASTRIMIN E SHTËPIVE, BANESAVE,ZYREVE etj.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ''EKOLOGU'' 05 Shk 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   100 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Kompania ''EKOLOGU'' bënë pastrimin gjeneral të shtëpive, banesave, zyreve dhe objekteve të ndryshme afariste. Larjen e tepihave, dyshemeve dritareve etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim