Mjeshtri Mjeshter Mirmbajtes Shtepiak Moler

Shitet nga: MJESHTER Sot 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Mjeshter Shtepiak, Punoj si mjeshter gjitha rreth shtepis Mirmbajtjes rregullues, Jam Besimtar dhe mundohem me kry punen ndershmerisht.

Gjith ashtu edhe Lyej Moler me Polikollor banesat shtepiat etj,nuk jam profesionist ne lyrje por punen e bejm mir, dhe jam I arsyeshem ne qmim

Per me shum qkado qe keni nevoj na kontaktoni dhe na sqaroni problemin qe keni

ju mirpresim...
044 240419
Prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim