Bëjm hapjen e kanalizimeve

Shitet nga: Bali 16 Shk 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Bëjm hapjen e kanalizimeve mren dhe jasht si dhe kontrollimi me kamer .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim