BEJM PASTRIMIN E TEPIHAVE (LIR E MIR)

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: PERFECT CLEAN 20 Sht 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
BEJM PASTRIMIN E TEPIHAVE NE GJITH TERITORIN E PRISHTINES TRANSPORTI GRATIS
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim