BEJME HAPJEN E GYPAVE TE KANALIZIMIT ME MAKINA MOD

Shitet nga: FIDANI 18 Shk 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
BEJME HAPJEN DHE PASTRIMIN E GYPAVE TE KANALIZIMEVE ME APARATURE ME MODERNE DHE ÇMIME SHUME TE VOLITSHME!! NE GARANTOJME NE ZHBLLOKIM DHE PASTRIM 1OO% TE TE GJITHA LLOJEVE TE GYPAVE GJITHASHTU BEJME EDHE INÇIZIMIN E GJITHA LLOJEVE TE GYPAVE ME KAMERA ME MODERNE DHE SANIMIN E GJITHA DEFEKTEVE .. KOMPANIJA "FIDANI" .... 24 ORE NE SHERBIMIN TUAJ.... PER KONTAKT LAJMERONI NE NR: 045 376 376 049 120 666

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim