Bej zhbllokimin e Kanalizimeve dhe banjove

Shitet nga: Shefqet Berisha 13 Nën 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Bej zhbllokimin e kanalizimeve dhe banjove me mjete te reja gjermane si dhe rregullimin e banjove si dhe te rrymes elektrike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim