Bejm zhbllokimin e banjove si dhe kanalizimeve

Shitet nga: Shefqet 15 Shk 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Bejm debllokimin e banjove si dhe kanalizimeve me paisje Gjermane me shtypje te ujit si dhe me spirale ..

Njekohsisht jam i interesuar per shitjen e tyre
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim