Bejm eliminimin e bubashfabave dhe insekteve tje..

Shitet nga: Gentrol Company 17 Sht 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Gentrol Company ben eliminimin e te gjitha insekteve (bubashfaba,bubrreca etj) me mjete dhe produkte ptofesionale te IMPORTUARA NGA AMERIKA , bejm dezinfektimin e shtepive , banesave si dhe lokaleve afariste.

*CMIMI 20 EURO ME GARANCION 6 MUAJ.

*Dezinfektimi behet me 3 preparate njekohsisht GEL , Sprej dhe Prashak prandaj eliminimi eshte i garantuar per vetem 20 EURO.

*Preparatet nuk paraqesin rrezik per njeriun dhe nuk ka nevoj qe te leshoni shtepin seanca zgjat 30 min.

*Pervoja jone ne Amerike garanton sukses edhe ne Kosove.044-22-11-75

Viber
+37744221175Buba

Insekt bubashfabave bubrrecave bubashvabave bubashvaba.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim