Bejm eliminimin e insekteve dhe brejtsve

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ANTI - INSEKT D D D D 21 Nën 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
DEZINFEKTIM. DEZINSEKTIM. DERATIZIM.dhe DEVIPERIZIMIN

DEZINFEKTIMI
eshte kunder bakterjeve, virusave, këpurdhave, këpurdhave infektuse, etj.

DEZINSEKTIMI
dezinsektimi eshte kunder insekteve te ndryshmem, bubashvaba, mizave, milingona (bubrecave), stenica (tatarbiq), mizave, mickojave, pleshtave, rriqnave, e shum insekte tjera


DERATIZIMI
Deratizimi behet kunder brejtsve, mini I zi, mini I fushave, pacovave, e brejtsve te tjer.


DEVIPERIZIMI
deviperizim eshte kunder zvaranikve, gjarpnive. Etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim