Bejm pastrimin e bunareve me pompa speciale

Shitet nga: adil 30 Sht 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Bejm pastrimin e bunareve ,respektivisht shterrjen e ujit me pompa speciale .Kete pune e bejme deri ne tri her .Do te bindeni edhe vet se ja vlen me shterr ujin se me kete behet edhe filtrimi i ujit dhe se bunari do te bjen uje edhe ma shume sepse pompa e merr me veti edhe loqin e holl.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim