Bejm pastrimin me Kirby Amerikan

Shitet nga: Pastrim 16 Qer 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Me aperatur Amerikan kirby Bejm pastrimin gjeneral te tepihve,dyshekeve, ne Hotele , spitale ,, shtepi, zyre


Tel & viber

044 623 897
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim