Bejm pastrimin te shtepive banesave lokale e te..

Shitet nga: besa kelmendi 10 Mar 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
bejm pastrimin te shtepive banesave lokaleve e te tjera 049 292 224
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim