Bejme lyerje dhe fasadim+gratis nje pastr. xhamave

Shitet nga: Nehat 18 Gsh 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Bejme lyerjen dhe fasadimin e te gjitha objekteve afariste, shtepive, banesave etj. E gjith puna kryhet ne menyre shume te paster(pa pika), dhe nje kualitet te larte te gjitha keto me qmime mjafte te volitshme, kompania po ashtu ofron nje larje ne menyre profesionale te te gjitha xhamave te objektit gratis . Na kontaktoni dhe binduni vete.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim