Bejme pastrimin e kanalzimeve.

Shitet nga: Ximi 27 Mar 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
bëjm pastrimin e gypave me makin në mënyr speciale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim