Bubashfaba Buba Insekt

Shitet nga: alban 17 Shk 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   30 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Kompania porfesionale e dezinsektimit
Shërbime shtëpiaku 3d
Bubashvaba
Gartojmë në shfarosjen e Bubashvabave me gel tretman Max Force prodhim Amerikan nuk keni nevojë të lëshoni e as të levizni as gjë nga banesa se nuk hudhim as nje lloj helmi në shtëpin tuaj garcion ne shfarosje 6 mujor efikasteti I gelit është 2 vjeqar 044-344-944 dhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim