DEZINSEKTIM DEZINFEKTIM DERATIZIM

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.SH. EKO-TIME 10 Pri 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
N.SH.*EKO-D.D.D.-PRISHTIN* Nga Prishtina kryen aplikimin e D.D.D ne banesa dhe lokalet afariste tuaja duke perdorur preparatet (INSEKTICIDE DHE RODENTICIDE) ekologjike. Pra,ne bejm asgjesimin dhe eliminimin e te gjitha Insekteve te demshme- Bubashvabave, Mizave,Mushkonjave,Bubrecave, Taratabiqave(Stenicave),Pleshtave etj.
Po ashtu kryejme dezinfektimin (Kunder Bakterive dhe Virusave) si dhe Deratizimin ( Kunder Minjeve )
Cmimi sipas marreveshjes, Ju Mirepresim.
Te licencuar nga Ministria e Bujqesise Leshojm vertetima per lokale.
PUNOJM NE TER TERITORIN E KOSOVESNR=044-551-949
NR=049-208-646 VIBER
Faleminderit per Mirkuptim!!
EKO-D.D.D.-PRISHTIN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim