DR. HOUSE MOLER Oferta speciale 049 321 805 viber

Shitet nga: Mili 25 Shk 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Rexha-N Kryen keto sherbime si
Moler 0.50 m2
Glet
Knauf
Tapeta
Suvatime
Fasad
Prerje te Betonit me marrveshje
Laminat
Parket
Pllaka
Gur dekorativ
Grryerje +lyerje te Parketi
Epoks
Instalime ujit Kanalizimit
Instalime te Nxemjes


Jemi te kujdeshem dhe te perpiket ne punen që i punojm Bejm Izolimin e inventarit dhe nuk bejm pikjen e dyshemes Gjat lyerjes apo renovimin e baneses apo lokalit tuaj. Po ashtu kemi staf profesional dhe paisje adekuate per sherbimet që ne i kryejm Bejm pun Kualitet Qellimet tona jan qe ti plotsojm Kerkesat tuaja Me pun Kualitative dhe me qmime te Volitshme

Info 045321805 -Viber
049321805 -Viber

mund te na gjeni edhe ne facebook/Rexha-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim