Dyer te Dhomave-Pranojme Kompenzim me Banesa

Shitet nga: Factory 03 Shk 23:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 EUR   150 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Furnizojme dhe montojme dyer te dhomave(mbrendshme).
Pranojme kompenzim :Banesa,Troje,Vetura etj
Dyert jane te Kualitetit te larte .

qmimet nga 99-225 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim