Elektro Beha

Shitet nga: Endrit 06 Pri 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
BEJM INSTALIMIN E RRYMESA NEPER SHTEPI BEJM RREGULLIMUN E SALLONEV ME DRITA BEJ INSTALIMIN E KAMERAV NEPER SHTEPI ETJ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim