FSHIRËS OXHAKU

Shitet nga: FSHIRËS OXHAKU 02 Nën 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
PASTROJM
- OXHAQET
- KALLDAJAT
- KAMINAT

TEL 044 643 682
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim