Hilti PR 30-HVS Laser Level

Shitet nga: Gazmend 22 Mar 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
https://www.youtube.com/watch?v=b2hR5EzPbmI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim