Kërkojmë një kujdestare (femër) për femijë.

Shitet nga: Arben 26 Tet 08:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Kërkojmë një kujdestare (femër) për femijë. Adresa është në Gjermani. Përparësi kanë ato të cilat kanë pasaporta që nuk u nevojitet vizë për shkak të mospasjes problem me udhëtime. Për më shumë info kontaktoni në këtë numër të telefonit (është edhe viber): +49 157 50687081.

Faleminderit për bashkëpunim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim