KOMPANIA-EXTRA.E SPECIALIZUAR,PËR-PASTRIM-SHTEPI..

Shitet nga: ARIAN-049-714060 12 Mar 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
KOMPANIA - EXTRA- E 'SPECIAIZUAR -PËR -PASTRIM -SHTEPIVE -LOKALET -OBJEKTE -LARIJEN -.GEJAVE[kauqat] LARIJEN- KONFORIT VETURAVE - [tapacirat-ulse -etj] . ME -SHAMPONA NGA GJERMONIA - -MONTOJM- BLLOBEKAT[tapeta -shtepive -lokaleve]ETJ. ME QMIM 'ME 'TE 'VOLISHEM -RAJON JU MIRË PRESIM.NR ;045-405-531 --049-714-060
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim