Kerkoj puntore

Shitet nga: skender 11 Mar 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Kerkojme puntore per kujdesje te nje te moshuare(femer) dhe teshtepis gjate ditve te punes. Per detaje miremi vesh.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim