Kompania JONI , Larje e tepihave

Shitet nga: Kompania JONI 29 Krr 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR   1 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Bëjmë larjen e tepihave me makina speciale dhe detergjent special

Brenda një dite (24 orëve) tepihu juaj është i gatshëm

Qmimi : 1 euro për meter katror me Transport falas

Thirrni 044735312
viber +37744735312
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim