Kompania e Pastrimit AF-KRISTAL

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Pastrimi AF KRISTAL 27 Maj 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Jemi kompani e pastrimit të hyrjeve banesore ,dritare te lokaleve dhe banesave ,zyre ,si dhe shtepi dhe banesa per brenda , oborre si dhe larjen e tepihave

*Bëjmë pastrimin e hyrjeve të banesave ( 4 herë në muaj 1.50 euro ) ( 8 herë në muaj 3 euro )

*Bëjmë pastrimi e brendshëm elementar : Banesave , Shtëpiave , Zyreve etj 0.36 centë për metër katror

*Bëjmë pastrimin e brendshëm gjeneral: Banesave , Shtëpiave , Zyreve etj 0.50 centë për metër katror

*Bëjmë pastrimin e xhamave (dritareve) 1.5 euro për metër katror

*Pastrimin & Mirëmbajtjen e Kopshteve: 1 euro për metër katror

*Larjen e tepihave me free delivery : 1.30 €uro për metër katror


*Per informata : 045 915 967 & 049 396 730 Prishtinë ju mirëpresum kemi oferta të mira për kontraktime të rregullta .

***Vërejtje: Per pastrimin e hyrjeve (shkalleve) 1 ose 2 familje per hyrje te cilet nuk kane mundesi per te bere pages ne i lirojme nga pagesa .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim