Kompania e pastrimit Eco Clean

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Eco Clean 24 Mar 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Eco Clean është kompani pastrimi mobile (lëvizëse)
Kryen sherbimin e të gjitha llojeve të pastrimit si të:

ORENDIVE SHTEPIAKE | VETURA | ZYRE | OBJEKTE | SALLA | TE TJERA.

Thirrni tani dhe përfitoni nga oferta speciale
ne vijmë aty ku ju gjendeni, shërbimi vlenë edhe për vetura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim