Kryejm pune

Shitet nga: Ximi 20 Shk 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Bejmë hapjen e kanalizimeve me makinë speciale dhe me qmim të arsyshem,po ashtu bejmë montimimin e inventari.

Ximi.044 884608
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim