Kujdestare per femije

Shitet nga: Alida 07 Mar 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Pershendetje,jam nje nene 34 vjeqare dhe ofroje sherbimin si kujdestare per femije gjate diteve te punes(e Hene-e Premte),ne banesen time ne Prishtine.Femijet do ta kene kujdesin,fjetjen dhe ushqimin si pjese e familjes sime.Pranoj maksimumi 4 femije.Me raste,punojme edhe gjate fundjaveve me cmim shtese.
Ju lutem,te interesuarit,mund te telefononi per me shume detale!
Faleminderit paraprakisht per interesimin
Cdo te mire,
Alida
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim