MIREMBAJTJE & PASTRIM

Shitet nga: H20PRISHTINA 27 Shk 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
H20PRISHTINA
MIREMBAJTJE DHE PASTRIM
OFERTE PER KOMPLEKSE BANESORE
1.PASTRIMI I MBRENDSHEM
1.1.KORIDORI SHKALLET 2 HERE NE JAVE
1.2.XHAMAT E MBRENDSHEM TE KORIDORIT SHKALLEVE 2 HERE NE MUJ
1.3.GARAZHEN 2 HERE NE MUJ
1.4.KABINEN E LIFTIT KOMPLET 1 HERE NE JAVE
PAGESA 3 EURO NE MUAJ PER BANES
2.PASTRIM I JASHTEM
2.1.PARKUN E OBJEKTIT 2 HERE NE MUJ
2.2.PARKINGUN E OBJEKTIT 2 HERE NE MUJ
2.3.RRUGEN E OBJEKTIT 1 HERE NE MUJ
2.4.KOSITJEN E BARIT 1 HERE NE MUJ
2.5.UJITJEN E PARKUT 1 HERE NE JAVE
PAGESA 3 EURO NE MUAJ PER BANES
3.NXHYROSJEN E MUREVE TE KORIDOREVE NJE HERE NE VITE
ME KONTRIBUT TE BANORVE
4.MIREMBAJTJEN NE OBJEKTE
4.1.MIREMBAJTJEN E SISTEMIT ELEKTRIK
4.2.MIREMBAJTJEN E SISTEMIT TE UJESJELLSIT
4.3.MIREMBAJTJEN E SISTEMIT TE NXEMJES
4.4.MIREMBAJTJEN E PARKUT
4.5.MIREMABJTJEN E PARKUT TE LODRAVE TE FEMIJEVE
MIREMBAJTJA E SITEMIT ELEKTIK UJSJELLSIT DHE NXEMJES EDHE NE MBRENDIN E BANESES
4.6.MIREMBAJTJEN E LIFTIT
4.7.PAGESEN E RRYMES SE LIFTIT DHE NDRIQIMIT
PER PAGES 5 EURO NE MUAJ PER BANES
5.SIGURIMIN E KOMPLEKSIT
5.1.SIGURIMIN E HYRJES
5.2.SIGURIMIN E GARAZHAVE
5.3.SIGURIMIN E PARKINGUT
ME KAMERA
KAMERAT DHE BRAVAT E DYRVE TE HYRISE SE NDERTESES VENDOSEN ME KONTIBUT TE BANORVE
PER PAGES 3 EURO NE MUAJ PER BANES
6.DEZINFEKTIMI I HYRJES NJE HERE NE VITE
KONTAKTI;+37745530635
E-mail;h20_prishtina@hotmail.com
FACEBOOK;h20Prishtina
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim