MOLER PROFESIONISTË 0.50 m² 044 87 87 28

Shitet nga: Afrim Dje 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
OFROJM NGJYROSJEN E BANESAVE SHTEPIJAVE LOKALEVE ZYREVE ETJ PO ASHTU PUNOJM EDHE ME MATRIAL TONI .
KEMI NJE STAF PROFESIONAL NE PUNET E MOLERAIT
NUK KENI NEVOJ TA LESHONI BANESESA APO TI LARGONI MOBILET NA I LARGOJM MOIBELT NE I MBULOJM TE GJITHA NA KONTAKTONI DHE DO BINDENI NE SHERBIME TONA JU MIRPRESIM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim