Makinë për hapjen e kanlzimit

Shitet nga: Ximi 19 Shk 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Bëjm hapjen e kanalizimeve me makinë speciale dhe me qmim te arsyshem.si dhe montimin e iventarit .
në mënyr profosionale.
044 884608
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim