Makinë për hapjen e kanlzimit

Shitet nga: Ximi 23 Mar 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Bejmë hapjen e kanalizimeve të ndryshme nga fi 50 deri fi 200.me makine speciale.

044-884608-044275152
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim