Mobileria Luli

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Mobileria Luli 11 Dhj 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
mobileria luli reparon te gjitha llojet e mobileve:kauqa,trepezria,karrige dhe te gjitha llojet etj i punojm ne prishtin rruga Xhon Sereqi nr i telefonit 044499758 pronar: Shemsi Krasniqi me pervoje pune 30 vjeqare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim