Moler Knauf Gled Rafaello Tapeta Amstrong

Shitet nga: Mili 01 Shk 08:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Rexha-N Ofert speciale per ngjyrosje, ofrojm sherbime per ngjyrosjen e mureve te Banesave,Shtepive Lokaleve dhe Zyreve,jemi ekip shum e mir ,ne ngjyrosje punet i kryejm me perkushtim te lart ,dhe punet kryhen shpejt dhe mir ,kemi pervoj ne ket lami ,nuk bej pikjen e dyshemeve apo te sendeve tjera,nuk osht e nevojshme te qiten sendet per jashta,se i mbulojm te gjitha ,e nuk kon munsi per tu pikur,kshty qe ju mbetet vetem te na telefononi dhe shtepia apo banesa juaj te ngjyroset mir ju mirpresim . Perveq lyerjes ne Kryejm keto sherbime si :Rebovime Suvatime Dekorime Moler Glet Knauf Stiroper Fasad Gur Dekorativ Pllaka Laminat Parket Ujsjellc kanalizim Izolime termike dhe kunder lagshtis . Punet kryhen ne menyr profesionale dhe shum te pastert ne pun ju mund na telefononi per info ne numrat e tel: 049/321805 viber
045 321 805 viber


Glet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim