Ndihmë shtëpiake

Shitet nga: Arlinda 10 Pri 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Kam nevojë për një ndihmëse shtëpiake.
Shtëpia gjendet ne lagjen Marigona Residence (në rrugën në drejtim të Lipjanit).
Preferoj që pastruesja të jetë studente apo beqare (pershkak te mos pasjes se obligimeve te veta lidhur me shtepine, femijet, bashkeshortin etj etj...).

p.s. Ka transport te organizuar prej te rrethi te madh (Hotel Baci) deri ne Lagjen Marigona dhe anasjelltas.

Ditet e punes: E Hene deri te Premten

Orari i punes: 13:00 - 17:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim