OFROJ PUNE

Shitet nga: G.B 10 Dhj 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
OFROJ PUNE PER NJE OSE DY PUNTOR ME PERVOJ PUNE PER PASTIMIN E XHAMAVE TE LOKALEV
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim