OXHAK FSHIRËS

Shitet nga: OXHAK FSHIRËS 13 Dhj 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
PASTROJM
- OXHAQET
- KAMINAT
- KALLDAJAT
PAISJET DHE PËRVOJA NGA ZVICRRA
TEL 044 643 682
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim